Medarbetare

Västerås

Alexander Alniemi

Alexander Alniemi

Brandingenjör, SAK3 nivå K
Telefon: 010 177 55 05
E-post: alexander@brandprojektering.se


Dick Lidholm

Dick Lidholm

Brandingenjör
Telefon: 010 177 55 07
E-post: dick.lidholm@brandprojektering.se


Tove Fougberg

Tove Fougberg

Brandkonsult
Telefon: 010 177 55 06
E-post: tove.fougberg@brandprojektering.se


Nathalie Alniemi Lillkung

Nathalie Alniemi Lillkung

Ekonomi
Telefon: 073 638 61 20
E-post: ekonomi@brandprojektering.se


Skövde

Robin Tolonen

Robin Tolonen

Brandingenjör, Civilingenjör i Riskhantering
Telefon: 010 175 15 16
E-post: robin.tolonen@brandprojektering.se


Johan Steen

Johan Steen

Brandingenjör, SAK3 nivå K
Telefon: 010 175 15 12
E-post: johan.steen@brandprojektering.se


Robin Emanuelsson

Robin Emanuelsson

Brandingenjör
Telefon: 010 175 15 15
E-post: robin.emanuelsson@brandprojektering.se


Mårten Wiberg

Mårten Wiberg

Brandingenjör
Telefon: 010 175 15 13
E-post: marten.wiberg@brandprojektering.se


Kim Eriksson

Kim Eriksson

Brandkonsult
Telefon: 010 175 15 11
E-post: kim.eriksson@brandprojektering.se


Marcus Linder

Marcus Linder

CAD-ritare
Telefon: 010 175 15 14
E-post: marcus.linder@brandprojektering.se


Marcus Nilsson

Marcus Nilsson

Utbildningsledare
Telefon: 010 175 15 17
E-post: marcus.nilsson@brandprojektering.se


Hannes Lidbeck

Hannes Lidbeck

Utbildningsledare
Telefon: 010 175 15 18
E-post: hannes.lidbeck@brandprojektering.se


Linköping

Johan Sjunnestad

Johan Sjunnestad

Brandingenjör
Telefon: 010 175 70 60
E-post: johan.sjunnestad@brandprojektering.se


Kontaktformulär

Skicka

Besöksadress Västerås: Lasse Färnlöfs Plats 1 | Besöksadress Skövde: Södra Metallvägen 2 | Besöksadress Linköping: Stora Torget 7

Copyright © Brandprojektering | Hemsida av HB